LIELS KOMFORTS JŪSU BIZNESAM

GĀZES APKURE

GĀZE ĒDIENU GATAVOŠANAI

GĀZES PADEVES SISTĒMA

 • Viena sistēma – telpu apkurei un karstam ūdenim, piemērots gāzes plītij un citām gāzes iekārtām
 • Maksimālais komforts – minimāla uzturēšana
 • Gudrs vadības bloks (temperatūras kontrole, gāzes patēriņa uzraudzība)
 • Mazs gāzes patēriņš – augsta efektivitāte
 • Izcila funkcionalitāte
 • Moderns dizains un klusa darbība
 • Pilna servisa piegāde un gāzes balonu nomaiņa

Lejupielādēt cenrādi pa e-pastu:

  Ievadot privāto informāciju un izvēloties opciju "SŪTĪT", piekrītiet, ka ar Jums sazināsimies. Vairāk par Privātuma noteikumiem variet lasīt šeit.

  https://youtube.com/watch?v=eJf9laJOcKE%3Frel%3D0%26start%3D3

  TIRGUS LĪDERIS

  Gāzes apkures sistēma SAURIDA GAS ir līderis Baltijas tirgū. Šis rādītājs nozīmē, ka patērētāji gāzes apkures sitēmu novērtēja kā augstas kvalitātes un populārāko produktu savā grupā.

  Gāzes apgāde

  restorāniem, kafejnīcām, viesnīcām, lauku viensētām

  GĀZES PIEGĀDE GĀZES IEKĀRTĀM

  SISTĒMU SALĪDZINĀJUMS

  DEGVIELAS KALORITĀTE, kWh/kg

  SISTĒMAS UZSTĀDĪŠANAS ILGUMS DIENĀS

  APKURES SISTĒMU SALĪDZINĀJUMS

  IEGULDĪJUMS APKURES SISTĒMAS

  ĒRTĪBA

  DARBASPĒKA IZMAKSAS GADA LAIKĀ

  IEGULDĪJUMS AKURES APRĪKOJUMĀ UN KURINĀMAJĀ 5 GADOS

  Gāzes apkure

  restorāniem, kafejnīcām, viesnīcām, lauku viensētām

   

  Piesakies tagad un
  ietaupiet 50 €

  Saņemiet bezmaksas konsultāciju , pasūtot visu paku: gāzes sistēmas padeves iekārta, gāzes katls un piederumi priekš pieslēgšanas.

  PILNA PAKALPOJUMU PAKETE

  1. KONSULTĀCIJA

  Jau pirmās telefona sarunas laikā mūsu pārdošanas nodaļas pārstāvis sniegs Jums interesējošo informāciju un savienos Jūs ar reģiona tirdzniecības menedžeri.

  2. SITUĀCIJAS NOVĒRTĒŠANA

  Reģiona menedžeris ieradīsies apskatīt telpas, ko paredzēts apsildīt, novērtēs esošo situāciju un izvērtēs Jūsu vajadzības.

  3. RISINĀJUMI

  No procesa sākuma menedžeris palīdzēs pieņemt pareizus lēmumus, izvēloties gāzes apgādes sistēmas iekārtas un to jaudas.

   

  4. FINANŠU STARPNIECĪBA

  Piedāvājam projektu finansēšanas starpniecības pakalpojumus iegādājoties preces līzingā. Sagatavojam nepieciešamos dokumentus sistēmas uzstādīšanai.

  5. TEHNISKĀ APKOPE

  Garantijas un pēcgarantijas periodā uzņēmuma tehniķi sniedz tehniskās apkopes pakalpojumus.

  6. PASTĀVĪGA GĀZES PIEGĀDE

  Uzņēmuma loģistikas nodaļa nodrošina pilnu apkalpošanu piegādājot un mainot gāzes balonus.

  Biežāk uzdotie jautājumi

  • Kāda atšķirība ir gāzes apkurei no apkures ar cieto kurināmo?

   Galvenā atšķirība starp gāzes apkuri un cieto kurināmo, ir pavadītais laiks uz degvielas iepirkumu, kā arī fizisko darbu. Izvēloties gāzes apkuri nav nepieciešams strādāt fiziski, sagatavot malku ziemai, nav jādomā par degvielas glabāšanu. Kurinot cietā kurināmo katlu jums ir nepieciešams pastāvīgi viņu pieskatīt, lai viņš neizdziestu, bieži piemsts malku, mājas īpašnieks kļūst par kurinātāju, kas nevar atstāt uz ilgāku laiku apkures darbību. Tā vietā izmantojot gāzes katlu un gāzes apkures sistēmu, cilvēks kļūst brīvs, tas var uz ilgu laiku aizbraukt, svarīgi ir tikai noregulēt temperatūru telpā. Gāzes apkure – apkures komforts ar minimālu uzraudzību.

  • Kā ātri uzstādīt gāzes apkures sistēmu?

   Pēc reģistrācijas un pasūtījuma apstiprinājuma, gāzes katlu un citas ierīces uzstāda 3-7 dienās.

  • Vai ir grūti uzturēt gāzes apkures sistēmu?

   Tā ir pilnībā automatizēta gāzes apkures sistēma, kas neprasa īpašu kopšanu.

  • Kā es varu zināt kad apkures degviela ir beigusies (gāzes balonos)?

   Gāzes apkures sistēma ir gudrs GSM modelis, kas sūta īsziņu uz patērētāja un piegādātāja par gāzes daudzumu ierīcē. Kontrolē apkuri mājā izmantojot gudro tālrunis – nenoliedzams ērtības.

  • Vai ir droši uzstādīt gāzes apgādes sistēmu pie mājas?

   Jā, gāzes apkures sistēma, ir pilnīgi droša. Gāzes balona kā gāzes tvertne ir drošs, atbilst ES drošības standartiem. Gāzes balonam ir aizsargvārsts, ar aizsargājošu apkakli un citiem drošības posteņiem, kas aizsargā pret gāzes noplūdes. Gāzes apkure sistēmai ir uzstādīts gāzes noplūdes detektors, kurš noteikts gāzes noplūdi, gāzes padeve automātiski pārtrauks darbību.

  • Kur var iegādāties gāzes katlu uz gāzes apkuri?

   Gāzes apkures katlu izvēle ir ļoti plaša un viegli pazust starp priekšlikumiem. SAURIDA speciālisti pēc apsildes piemeklēs gāzes apgādes sistēmu individuāli, ieteiks gāzes katlu, kas pilnībā atbils sistēmai, lai sasniegtu augstāko enerģiju un ekonomisko efektivitāti. Tagad populāri izmantot Junkers gāzes katli ar ekskluzīvām īpašībām: mazs degvielas patēriņš – augsta efektivitāte, moderns dizains un klusa darbība. Lielisks cenas un kvalitātes savienojums.

  • Vai gāzes katls ir piemērots grīdu apsildei?

   Jā, gāzes katls piemērots visām apkures iekārtām: apsildāmām grīdām, radiatoriem un citiem.

  • Vai gāzes apkure ir piemērota arī ūdens sildīšanai?

   Jā, gāzes apkure nav piemērota tikai iekšdarbiem. Pat izslēdzot apkures sistēmu vasarā, tā paliek aktīva ūdens apkurei, nav nepieciešams izmantot elektrisko ūdens sildītāju, kas samazina izmaksas līdz pat 50 procentiem.

  • Vai gāzes apkures sistēma piemērota gāzes plītij?

   Jā, apkures sistema piegādā gāzi ne tikai gāzes katlam, bet tā var būt arī saistīta ar gāzes plīti. Izmantojot gāzes plīti, nav nepieciešams papildus gāzes balonu virtuvē.

  • Kāda izmēra jābūt gāzes apkures sistēmai?

   Lai savienotu gāzes sistēmu, nepieciešams gāzes katls, un visas katla vienība, kas būtu nepieciešama, izmantojot cietā kurināmā katlu. Moderns un stilīgs gāzes katls var tikt ievietots palīgtelpās, vestibilā vai citās koplietošanas telpās.

  • Vai man ir nepieciešams rūpēties par degvielas krājumiem?

   Parasti kurinot ar cieto kurināmo (malka, briketes, granulas un akmeņogles), cilvēki iegādājās tos iepriekš liels daudzumos, lai būtu pietiekami visai apkures sezonai. Gāzes apkures sitēmai nepieciešams tikai balonu skaits, kas ir salikti un pieslēgti gāzes apkures sistēma un gatavi apkurei. Kad gāze balonos beidzas SAURIDA speciālisti ierodas tos apmainīt pret pilniem. Tādējādi nav nepieciešams pasūtīt lielu skaitu gāzes balonu. Nav nepieciešams uzreiz tērēt daudz naudas par degvielu visai sezonai, jo jāmaksā par apkuri, atkarībā no patērētās gāzes.

   Klientam, kurš iegādājas gāzes apkures sistēmu SAURIDA GAS, kompānija sniedz iespēju izmantot balonus, kamēr klients pērk gāzi no  ЗАО SAURIDA. Baloni (tara sašķidrinātai naftas gāzei) ir īpašums ЗАО SAURIDA  un nepārdodas kopā ar gāzes apkures sistēmu.

  • Vai ir iespējams, ka gāzes apkure ir papildus citām jau esošai sistēmai?

   Jā, gāzes katlu un gāzes apkures sistēmu, jūs varat ierīkot mājā, kurā jau ir cita apkures sistēma. Atkarībā no vajadzības, apkures sezonā, abas var izmantot pārmaiņus.

  • Kāds ir vidējās izmaksas gāzes apkurei mēnesī?

   Apkures rēķinus ietekmē daudzi faktori: mājas kvadratūra, siltuma pretestība, kāda temperatūra tiek uzturēta iekšpusē un kāda temperatūra ārā. Rēķinot vidēji uz 150 kv.m dzīvojamās telpas, saglabājot temperatūru + 21.- + 22 C pie āra temperatūras 0 C, mēnesī (vidējā temperatūra ziemas laikā Lietuvā 0,3) patērējas 3 baloni, tas maksā aptuveni 99 eiro. Vēsākā laikā, patērējas 4-6 baloni mēnesī, tas ir 130-190 eiro.

  BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAS