Privātuma politika

Tīmekļa vietnes www.saurida.lv privātuma politika

Šeit varat uzzināt, kādu informāciju par Jums apkopojam, kad apmeklējat www.saurida.lv tīmekļa vietni, ko ar šo informāciju darām un kam nododam.

Jūsu personas datu pārzinis ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “SAURIDA LATVIJA”, reģistrācijas numurs LV43603019289, Avotu iela 4B, Saldus, Saldus nov., LV-3801, Latvija, tālr. +371 29299814, e-pasts [email protected]

Kādu informāciju par Jums apkopojam un kādiem mērķiem to izmantojam?

Statistikas dati par vietnes apmeklējumu

Mēs arvien uzlabojam savu tīmekļa vietni, lai to lietot būtu vienkāršāk un ērtāk. Lai varētu uzlabot vietni, mums ir jāzina, kāda informācija visvairāk interesē mūsu vietnes apmeklētājus, no kādām pilsētām mūsu vietne tiek apmeklēta, cik bieži apmeklētāji atgriežas, kādu pārlūkprogrammu izmanto, kādās ierīcēs vietne tiek lasīta u. tml. Šo informāciju apkopojam ar Google Analytics rīku palīdzību, kuri ļauj fiksēt un analizēt statistiskos datus par vietnes apmeklējumu. Vairāk par Google Analytics un par to, kādu informāciju šie rīki ļauj apkopot, varat uzzināt šeit – https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt. Ja vēlaties, lai Google Analytics rīki nefiksētu informāciju par Jūsu interneta apmeklējumu, varat izmantot Google Analytics atteikšanās spraudni.

Reģistrētu apmeklētāju dati

Ja reģistrējaties mūsu vietnē https://www.saurida.lv/, lūgsim norādīt Jūsu e-pasta adresi vai tālruņa numuru, lai varētu ar Jums sazināties un sniegt personalizētu piedāvājumu atbilstoši Jūsu individuālajām prasībām. Reģistrācijas laikā mēs apkopojam arī šādus datus: apmeklējuma laiks, valoda, vārds, pilsēta.

Sīkdatnes

Lai šī vietne pareizi funkcionētu, reizēm Jūsu ierīcē tiek ierakstīti nelieli datu faili, tā sauktās sīkdatnes. Tāpat rīkojas vairums lielo tīmekļa vietņu.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, lai:

  • atpazītu, vai vietni apmeklē tas pats apmeklētājs, kurš jau pirms tam bija apmeklējis,
  • noteiktu, vai Jūs esat piekritis, ka sīkdatnes tiek ierakstītas Jūsu ierīcēs.

Mūsu vietne sniedz pieeju mūsu partneru sīkdatnēm:

  • Google sīkdatnes tiek izmantotas uz interesēm balstītu tirgzinību mērķiem, t. i., lai mēs Jums varētu piedāvāt pielāgotu reklāmu,
  • Google sīkdatnes tiek izmantotas, lai apkopotu statistikas informāciju par Jūsu vietnes apmeklējumu.

Kā kontrolēt sīkdatnes?

Ja vēlaties, varat kontrolēt un (vai) izdzēst sīkdatnes. Plašāka informācija vietnē aboutcookies.org. Varat izdzēst visas Jūsu datorā jau esošās sīkdatnes un vairumu pārlūkprogrammu iestatīt tā, lai sīkdatnes netiktu ierakstītas Jūsu ierīcē. Bet tādā gadījumā Jums var nākties katru reizi, kad apmeklējat tīmekļa vietni, dažas izvēles mainīt manuāli, savukārt daži pakalpojumi un funkcijas, iespējams, nestrādās.

Kam un kāpēc nododam Jūsu informāciju?

Jūsu datus var caurskatīt mūsu darbinieki, kas ir atbildīgi par tīmekļa vietnes uzlabošanu un uzraudzību, kā arī par lojalitātes programmas īstenošanu.

Jūsu vietnes apmeklējuma statistikas datus uzglabā mūsu partneri Google, kas darbojas ārpus Eiropas Savienības, t. i., ASV.

Jūsu datus vienmēr glabājam drošībā un pieprasām, lai to nodrošinātu visi mūsu partneri un piegādātāji.

Nekādā gadījumā Jūsu datus nepārdodam.

Cik ilgi tiek uzglabāta Jūsu informācija?

Ar Google Analytics rīkiem apkopoto informāciju parasti izmantojam ne ilgāk kā 2 gadus. Tā kā šo informāciju var izdzēst tikai mūsu partneri, viņi nosaka arī informācijas uzglabāšanas termiņu.

Kā varat iepazīties ar saviem datiem?

Ja vēlaties uzzināt, kādus datus par Jums esam apkopojuši, rakstiet mums uz e-pasta adresi [email protected] Rakstiet mums arī gadījumos, kad pamanāt, ka mūsu apkopotie dati par Jums ir neprecīzi vai mainījušies.

Novērtēt šo ziņu