GĀZES APKURES SNIEGTAIS LABUMS LAUKSAIMNIECĪBĀ

 • Viena sistēma – telpu apkurei un karstam ūdenim, piemērots gāzes plītij un citām gāzes iekārtām
 • Maksimālais komforts – minimāla uzturēšana
 • Gudrs vadības bloks (temperatūras kontrole, gāzes patēriņa uzraudzība)
 • Mazs gāzes patēriņš – augsta efektivitāte
 • Izcila funkcionalitāte
 • Moderns dizains un klusa darbība
 • Pilna servisa piegāde un gāzes balonu nomaiņa

Lejupielādēt cenrādi pa e-pastu:

  Ievadot privāto informāciju un izvēloties opciju "SŪTĪT", piekrītiet, ka ar Jums sazināsimies. Vairāk par Privātuma noteikumiem variet lasīt šeit.

  https://youtube.com/watch?v=gA4PFlSDFH8%3Frel%3D0

  TIRGUS LĪDERIS

  Gāzes apkures sistēma SAURIDA GAS ir līderis Baltijas tirgū. Šis rādītājs nozīmē, ka patērētāji gāzes apkures sitēmu novērtēja kā augstas kvalitātes un populārāko produktu savā grupā.

  Gāzes apgāde

  graudu kalte, siltumnīcas, putnu fermas

  GĀZES APKURE GRAUDU KALTĒS

  Gāzes piegādes termināli ir paredzēti stacionāro un mobilo graudu un citu kultūru kalšu apkurei.

  Sašķidrinātā naftas gāze ir produkts, kas tiek aplikts ar akcīzes nodokli, taču, ja šis produkts tiek izmantots sadzīves vajadzībām (telpu apkurei, ēdiena gatavošanai u. tml.), akcīzes nodoklis netiek aprēķināts.

  GĀZES APKURE PUTNU FERMĀS

  Lauksaimnieki izvēlas gāzes apkures sistēmu, lai nodrošinātu stabilus temperatūras režīmus, samazinātu to krišanos un putnu aukstuma stresu, kā arī lai uzlabotu produktivitātes rādītājus un samazinātu pārvaldes un servisa izmaksas.

  GĀZES APKURES IEKĀRTA SILTUMNĪCĀM

  Izmantojot gāzes piegādes sistēmu, ir viegli automatizēt un kontrolēt siltumnīcu apkures procesu. Dažādu šķirņu augiem ir nepieciešama atšķirīga temperatūra, dažādi tās režīmi dienā un naktī.

  Izmantojot jaunākās tehnoloģijas un kontrolējot temperatūras izmaiņas, sasniegsiet lieliskus ražīguma rādītājus.

  GĀZES PIEGĀDE GĀZES IEKĀRTĀM

  SISTĒMU SALĪDZINĀJUMS

  DEGVIELAS KALORITĀTE, kWh/kg

  SISTĒMAS UZSTĀDĪŠANAS ILGUMS DIENĀS

  APKURES SISTĒMU SALĪDZINĀJUMS

  IEGULDĪJUMS APKURES SISTĒMAS

  ĒRTĪBA

  DARBASPĒKA IZMAKSAS GADA LAIKĀ

  IEGULDĪJUMS AKURES APRĪKOJUMĀ UN KURINĀMAJĀ 5 GADOS

  GĀZES APGĀDES SISTĒMA ATBILSTOŠI JŪSU VAJADZĪBĀM

  Gāzes apgāde termināli neizmantot tikai komfortam telpu apkurei, bet arī efektivitātā ražošanas procesā.

  Ņemot vērā Jūsu prasībām, eksperti izvēlēsies vairākus modeļus, pat, tādus, kuriem nepieciešami līdz 1200 kW.

  GĀZES APKURE ĒKĀM

  Atbildīgs un nozīmīgs solis ēku ekspluatācijā – pareiza apkures sistēmas izvēle. Nav vērts meklēt sarežģītas sistēmas, ja ir pieejami vienkārši un elementāri risinājumi. Mobilās gāzes apkures sistēmas ir ne tikai daudzu projektētāju, bet arī gudru uzņēmēju izvēle.

  KARSTĀ ŪDENS SNIEGTAIS LABUMS RŪPNIECĪBĀ

  Karstais ūdens ir īpaši nepieciešams piena produktu iegūšanas un pārstrādes rūpniecībā. Vasarās, kad telpas vairs netiek apkurinātas, sistēma turpina darboties, sildot ūdeni. Nav papildus jāizmanto elektriskās ierīces ūdens sildīšanai.

  Parēķiniet – ūdens sildīšana ar gāzi, iespējams, ir līdz pat 50% lētāka nekā ar elektrisko ūdens sildītāju.

   

  EKONOMIJA UN KOMFORTS JŪSU UZŅĒMĒJDARBĪBAI
  Reģistrējieties konsultācijai un uzziniet, kā samazināt apkures izmaksas.

  PILNA PAKALPOJUMU PAKETE

  1. консультация

  Уже во время первого телефонного разговора представитель отдела продаж предоставит вам всю интересующую вас информацию и соединит с региональным менеджером по продажам.

  2. ОЦЕНКА СИТУАЦИИ

  Региональный менеджер прибудет к вам, чтобы осмотреть помещения, которые планируется отапливать, оценит существующую ситуацию и вникнет в суть ваших потребностей.

  3. Способы решения

  С самого начала процесса менеджер будет помогать вам принимать правильные решения при выборе устройств системы газоснабжения и их мощностей.

  4. FINANŠU STARPNIECĪBA

  Piedāvājam projektu finansēšanas starpniecības pakalpojumus iegādājoties preces līzingā. Sagatavojam nepieciešamos dokumentus sistēmas uzstādīšanai.

  5. TEHNISKĀ APKOPE

  Garantijas un pēcgarantijas periodā uzņēmuma tehniķi sniedz tehniskās apkopes pakalpojumus.

  6. PASTĀVĪGA GĀZES PIEGĀDE

  Uzņēmuma loģistikas nodaļa nodrošina pilnu apkalpošanu piegādājot un mainot gāzes balonus.

  Biežāk uzdotie jautājumi

  • Kāda atšķirība ir gāzes apkurei no apkures ar cieto kurināmo?

   Galvenā atšķirība starp gāzes apkuri un cieto kurināmo, ir pavadītais laiks uz degvielas iepirkumu, kā arī fizisko darbu. Izvēloties gāzes apkuri nav nepieciešams strādāt fiziski, sagatavot malku ziemai, nav jādomā par degvielas glabāšanu. Kurinot cietā kurināmo katlu jums ir nepieciešams pastāvīgi viņu pieskatīt, lai viņš neizdziestu, bieži piemsts malku, mājas īpašnieks kļūst par kurinātāju, kas nevar atstāt uz ilgāku laiku apkures darbību. Tā vietā izmantojot gāzes katlu un gāzes apkures sistēmu, cilvēks kļūst brīvs, tas var uz ilgu laiku aizbraukt, svarīgi ir tikai noregulēt temperatūru telpā. Gāzes apkure – apkures komforts ar minimālu uzraudzību.

  • Kā ātri uzstādīt gāzes apkures sistēmu?

   Pēc reģistrācijas un pasūtījuma apstiprinājuma, gāzes katlu un citas ierīces uzstāda 3-7 dienās.

  • Vai ir grūti uzturēt gāzes apkures sistēmu?

   Tā ir pilnībā automatizēta gāzes apkures sistēma, kas neprasa īpašu kopšanu.

  • Kā es varu zināt kad apkures degviela ir beigusies (gāzes balonos)?

   Gāzes apkures sistēma ir gudrs GSM modelis, kas sūta īsziņu uz patērētāja un piegādātāja par gāzes daudzumu ierīcē. Kontrolē apkuri mājā izmantojot gudro tālrunis – nenoliedzams ērtības.

  • Vai ir droši uzstādīt gāzes apgādes sistēmu pie mājas?

   Jā, gāzes apkures sistēma, ir pilnīgi droša. Gāzes balona kā gāzes tvertne ir drošs, atbilst ES drošības standartiem. Gāzes balonam ir aizsargvārsts, ar aizsargājošu apkakli un citiem drošības posteņiem, kas aizsargā pret gāzes noplūdes. Gāzes apkure sistēmai ir uzstādīts gāzes noplūdes detektors, kurš noteikts gāzes noplūdi, gāzes padeve automātiski pārtrauks darbību.

  • Kur var iegādāties gāzes katlu uz gāzes apkuri?

   Gāzes apkures katlu izvēle ir ļoti plaša un viegli pazust starp priekšlikumiem. SAURIDA speciālisti pēc apsildes piemeklēs gāzes apgādes sistēmu individuāli, ieteiks gāzes katlu, kas pilnībā atbils sistēmai, lai sasniegtu augstāko enerģiju un ekonomisko efektivitāti. Tagad populāri izmantot Junkers gāzes katli ar ekskluzīvām īpašībām: mazs degvielas patēriņš – augsta efektivitāte, moderns dizains un klusa darbība. Lielisks cenas un kvalitātes savienojums.

  • Vai gāzes katls ir piemērots grīdu apsildei?

   Jā, gāzes katls piemērots visām apkures iekārtām: apsildāmām grīdām, radiatoriem un citiem.

  • Vai gāzes apkure ir piemērota arī ūdens sildīšanai?

   Jā, gāzes apkure nav piemērota tikai iekšdarbiem. Pat izslēdzot apkures sistēmu vasarā, tā paliek aktīva ūdens apkurei, nav nepieciešams izmantot elektrisko ūdens sildītāju, kas samazina izmaksas līdz pat 50 procentiem.

  • Vai gāzes apkures sistēma piemērota gāzes plītij?

   Jā, apkures sistema piegādā gāzi ne tikai gāzes katlam, bet tā var būt arī saistīta ar gāzes plīti. Izmantojot gāzes plīti, nav nepieciešams papildus gāzes balonu virtuvē.

  • Kāda izmēra jābūt gāzes apkures sistēmai?

   Lai savienotu gāzes sistēmu, nepieciešams gāzes katls, un visas katla vienība, kas būtu nepieciešama, izmantojot cietā kurināmā katlu. Moderns un stilīgs gāzes katls var tikt ievietots palīgtelpās, vestibilā vai citās koplietošanas telpās.

  • Vai man ir nepieciešams rūpēties par degvielas krājumiem?

   Parasti kurinot ar cieto kurināmo (malka, briketes, granulas un akmeņogles), cilvēki iegādājās tos iepriekš liels daudzumos, lai būtu pietiekami visai apkures sezonai. Gāzes apkures sitēmai nepieciešams tikai balonu skaits, kas ir salikti un pieslēgti gāzes apkures sistēma un gatavi apkurei. Kad gāze balonos beidzas SAURIDA speciālisti ierodas tos apmainīt pret pilniem. Tādējādi nav nepieciešams pasūtīt lielu skaitu gāzes balonu. Nav nepieciešams uzreiz tērēt daudz naudas par degvielu visai sezonai, jo jāmaksā par apkuri, atkarībā no patērētās gāzes.

   Klientam, kurš iegādājas gāzes apkures sistēmu SAURIDA GAS, kompānija sniedz iespēju izmantot balonus, kamēr klients pērk gāzi no  ЗАО SAURIDA. Baloni (tara sašķidrinātai naftas gāzei) ir īpašums ЗАО SAURIDA  un nepārdodas kopā ar gāzes apkures sistēmu.

  • Vai ir iespējams, ka gāzes apkure ir papildus citām jau esošai sistēmai?

   Jā, gāzes katlu un gāzes apkures sistēmu, jūs varat ierīkot mājā, kurā jau ir cita apkures sistēma. Atkarībā no vajadzības, apkures sezonā, abas var izmantot pārmaiņus.

  • Kāds ir vidējās izmaksas gāzes apkurei mēnesī?

   Apkures rēķinus ietekmē daudzi faktori: mājas kvadratūra, siltuma pretestība, kāda temperatūra tiek uzturēta iekšpusē un kāda temperatūra ārā. Rēķinot vidēji uz 150 kv.m dzīvojamās telpas, saglabājot temperatūru + 21.- + 22 C pie āra temperatūras 0 C, mēnesī (vidējā temperatūra ziemas laikā Lietuvā 0,3) patērējas 3 baloni, tas maksā aptuveni 99 eiro. Vēsākā laikā, patērējas 4-6 baloni mēnesī, tas ir 130-190 eiro.

  BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAS