GĀZES BALONI

Mūsdienīgiem gāzes baloniem ir raksturīgs īpašs dizains un ērtība. Izvēloties balonus, vislielākā uzmanība jāvelta to drošībai un ES noteikto prasību atbilstībai. SAURIDA firmas balonam ir drošības vārsts, kas aizsargā no sprādziena, krāna drošības apkakle, noslēgs, kas aizsargā no gāzes noplūdes un citas speciālas daļas, kas ir nepieciešamas drošam balonam. SAURIDA balonu uzpilde tiek veikta gāzes uzpildes stacijās, kurās tiek veikta taras papildus apkope un testēšana. Pateicoties apkalpojošiem speciālistiem un modernas datorizētas uzpildes un apkopes iekārtai, klientiem piegādājam tikai kvalitatīvu gāzi un to glabāšanas taru – gāzes balonus.

Pārdošanas vieta:

Tel. +37129495215 , Bauskas nov., Codes pag., Jauncode, “Graši” LT-3901

GĀZES BALONI AUTOIEKRĀVĒJIEM

Propāna – butāna gāzes maisījums tiek izmantots kā ekonomiska dažādu transporta līdzekļu degviela. Tas ir lieliski piemērots gāzes autoiekrāvējiem. Gāze izmantojama kā efektīvs enerģijas avots iekrāvējiem. Ziemas laikā, darbus veicot laukā vai telpās, kur ir negatīva temperatūra, ieteicams izmantot propāna gāzi. Pateicoties apkalpojošajiem speciālistiem un modernajai datorizētajai uzpildes un apkopes iekārtai, garantējam Jums kvalitatīvu produkta piegādi. SAURIDA Gas tirdzniecības tīkls ietver Lietuvas un Latvijas teritoriju. Uzņēmuma galvenā darbība – tirdzniecība ar sašķidrinātu naftas gāzi, gāzes piegādes sistēmām un dažāda tilpuma gāzes baloniem.

GĀZES BALONU IZMANTOŠANA BŪVNIECĪBĀ

Propāna gāze plaši tiek izmantota būvdarbiem, metāla griešanai, karsēšanai un kausēšanai, santehnikas darbiem, kabeļu savienošanai un lodēšanai. Tāpat gāze tiek izmantota jumta bitumena seguma uzkarsēšanai un piekausēšanai. Ar karstu gāzi piekausēts slānis kļūst par izturīgu un pret atmosfēras ietekmi izturīgu plēvīti. Pateicoties unikālajām propāna gāzes īpašībām, ar to iespējams strādāt laukā pat esot negatīvai gaisa temperatūrai.

GĀZES BALONU IZMANTOŠANA CEĻU BŪVES UN REMONTDARBOS

Gāze tiek plaši izmantota ceļu bitumena seguma uzkarsēšanai un piekausēšanai. Ar karstu gāzi piekausēts slānis kļūst par izturīgu un pret atmosfēras ietekmi izturīgu plēvīti. Pateicoties unikālajām propāna gāzes īpašībām, ar to iespējams strādāt laukā pat esot negatīvai gaisa temperatūrai. Gāze plaši tiek izmantota būvdarbiem, metāla griešanai, karsēšanai un kausēšanai, santehnikas darbiem, kabeļu savienošanai un lodēšanai.

GĀZES BALONI RŪPNIECĪBĀ UN RAŽOŠANĀ

Propāns tiek izmantots kā degviela, kas tiek dedzināta skābekļa vidē (piem.: sametinot, griežot, lodējot, lodējot ar cieto lodi, karsējot, griežot ar liesmu). Atbilstoši izvēlēta metināšanas gāze un tās maisījumi, ne vien uzlabo darba produktivitāti, samazina patēriņu, bet arī garantē labāku metālu sametināšanas kvalitāti, izturīgas un kārtīgas metināšanas vīles. Gāze tiek izmantota kā efektīvs enerģijas avots sadzīves un rūpniecības balonos. Ziemas laikā, darbus veicot laukā vai telpās, kur temperatūra ir negatīva, ieteicams izmantot propāna gāzi.

GĀZES BALONI
4.8 (95.97%)
Balsu skaits: 2401