Jūsu Siltu Māju Partneris
 katru dienu, lai arī kur Jūs būtu

Tagad Jūsu mājas būs siltas un omulīgas – nav būtiski, kur atrodaties – mājās vai darbā. Jums pastāvīgi ir pieeja savas apkures sistēmas pārvaldei. Pateicoties GĀZES APKURES VIEDSISTĒMAI varēsit iestatīt temperatūras režīmus ar stundu precizitāti vai arī to regulēt ar tālruni, izmantojot viedlietotni. Vienkārši lietot un sevišķi ērti.

Gāzes apkure

Gāzes apkures sistēma – maksimāls komforts ar vieglu apkopi

Gāzes Balonu Apkures Sistēma ir paredzēta jums, ja vēlaties būt neatkarīgi no pastāvīgas katla kurināšanas, no sarežģītas sistēmas ierīkošanas un apkopes. Ja vēlaties ērtu apkuri, patīkamu istabas temperatūru un optimālus apkures izdevumus. Ekoloģiskais apkures veids sildīs jūsu mājas, nepiesārņojot vidi, kurā dzīvojat. Pasakiet NĒ melnajiem dūmiem no skursteņa.

Ātra ierīkošana

Ātra un nesarežģīta sistēmas montēšana

Vienkārša un nesarežģīta sistēmas ierīkošana – liela priekšrocība jums, kad vēlaties izvairīties no pazemes sistēmu ierīkošanas un rakšanas sētā, kad novērtējat laiku, jo sistēma tiek ierīkota 1-2 darba dienu laikā. To varat izdarīt par ziemā. Kompaktā gāzes balonu skapja novietošanai izvēlieties vietu pie mājas ārējās sienas. Moderno, klusās darbības katlu piekabiniet katlu telpā vai citās palīgtelpās. Darbu veikšanai iesakām vērsties pie gāzes apkures sistēmu montēšanas speciālistiem.

Balonu piegāde

Gāzes balonu nomaiņa un piegāde

Gāzes piegādes sistēmu veido divas balonu grupas. Sākumā gāze tiek lietota no vienas grupas, bet, kad tā tiek iztukšota, pārslēdzas un gāze tiek lietota no otras balonu grupas. Tā ir zīme, ka laiks nomainīt tukšos gāzes balonus pret pilniem. Kamēr gāze tiek izmantota no otrās balonu grupas, Saurida darbinieki piegādās un nomainīs tukšos balonus pret pilniem. Neaizmirstiet pasūtīt gāzes balonu apkalpošanas pakalpojumu.

Apsildīšana ar radiatoriem

Kādu apkures sistēmu izmantojat – pavisam nav būtiski. Būtisks ir siltums jūsu mājās. Gāzes apkure ir lieliski piemērota tiem, kuriem apsildīšana ar radiatoriem. Gāzes katli sasniedz pat 82 C grādu temperatūru.Pievērsiet uzmanību – ne visas apkures sistēmas var ar to lepoties.

Grīdas apsildīšana

Cik patīkami ir vēsā ziemas rītā ar basām kājām pieskarties siltai grīdai. Gāzes apkure ļauj sasniegt un fiksēt komfortu temperatūru, kas nepieciešama grīdu apsildīšanai.

Apkures pārvalde
Ar Tālruni Viedajiem lietotājiem

Izvēlieties gāzes apkures sistēmu ar temperatūras regulatoru Bosch Control CT200 – gāzes apkures tehnoloģija, kas pielāgojas jūsu dzīves ritmam. Izveidosit savās mājās diennakts vai pat mēneša apkures temperatūras režīmus ar stundu precizitāti. Pēc esošās āra temperatūras un jūsu noteiktās iekštelpu temperatūras, gāzes katls automātiski saregulēs siltuma daudzumu, kuru nepieciešams saražot.

  • Automātiskais regulators ar gāzes piegādes kontroles sistēmu regulē gāzes piegādi no atsevišķu balonu grupām.
  • pārvaldes sistēmā integrēts bezvadu Wi-Fi
  • iekštelpu un karstā ūdens temperatūras programmēšana
  • pašrocīgas mācīšanās režīms, pielāgots jūsu dzīves veidam
  • patērētās enerģijas vēstures atskaites
  • āra un iekštelpu esošās temperatūras datu novērošana
  • esamų lauko ir vidaus temperatūrų duomenų stebėjimas
  • enerģijas patēriņa rādītāji
sildymo sistemu kurimas ir diegimas visoje lietuvoje, silumos valdymas telefonu apple sildymo sistemu kurimas ir diegimas visoje lietuvoje, silumos valdymas telefonu android
sildymo sistemu kurimas ir diegimas visoje lietuvoje, dujinis sildymas, dujinio sildymo sistema

Gāzes apkures
sistēmu veido

1

Automātiskais regulators ar gāzes piegādes kontroles sistēmu regulē gāzes piegādi no atsevišķu balonu grupām.

2

Reduktors regulē gāzes piegādes caurlaidību starp gāzes iekārtām.

3

Gāzes balonu pievienošanas kolektors.

4

GSM viedmodulis nosūta sms paziņojumu lietotājam un piegādātājam par patērēto vai papildināto vienu gāzes balonu grupu sistēmā.

5

Gāzes noplūdes detektors, kas, esot gāzes notecei, nosūta signālu automātiskajam pretspara vārstulim.

6

Automātiskais pretspara vārstulis, esot gāzes noplūdei, aptur gāzes piegādi.

7

Gāzes piegādes sistēmas iekārtas skapis paredzēts, lai pasargātu gāzes piegādes iekārtu no ārējiem mehāniskiem bojājumiem, kā arī no citiem vides faktoriem. Skapis tiek izgatavots no cinkota metāla un tiek krāsots ar pulverklājuma tehnoloģiju, kas ir izturīga pret laikapstākļiem.

8

Gāzes katls ir ideāli salāgots ar ārējo gāzes piegādes sistēmas iekārtu, kas piegādā propāna gāzi. Gāzes kondensācijas katls izceļas ar nelielu degvielas patēriņu, augstu lietderības koeficientu, modernu dizainu un klusu darbību. Saskaņā ar savas ģimenes vajadzībām izvēlieties gāzes katlu, kas ne vien ražos siltumu jūsu mājām, bet arī sagatavos silto ūdeni.

9

Automātisks temperatūras regulators. Jums vienkārši jāizvēlas vēlamā istabas temperatūra, un, izmantojot ārēju sensoru, katls automātiski pielāgos optimālo saražotās siltuma daudzumu. Katla temperatūru var kontrolēt attālināti, izmantojot viedtālruni.

10

Āra sensors sūta datus katlam par esošo āra temperatūru.

11

Karstā ūdens temperatūras sensors pievienojams ūdens sildītājam (ūdens sildītājs neietilpst komplektācijā).

12

Teleskopa tipa skurstenis gaisa padevei un gāzes izmešiem.

Automātiskais regulators ar gāzes piegādes kontroles sistēmu regulē gāzes piegādi no atsevišķām balonu grupām. Reduktors un kolektors ar gāzes balonu pievienošanas šlangām regulē pastāvīgu gāzes caurlaidību starp gāzes iekārtām.
Gāzes piegādes sistēmas iekārtas skapis paredzēts, lai pasargātu gāzes piegādes iekārtu no ārējiem mehāniskiem bojājumiem un citiem vides faktoriem. Skapis tiek izgatavots no cinkota metāla un tiek krāsots ar pulverklājuma tehnoloģiju, kas ir izturīga pret laikapstākļiem. Kompaktais un ārā ērti ierīkojamais gāzes piegādes skapis būs lieliski novietojams pie jūsu ēkas sienas, pat uz neliela laukuma uz cietas pamatnes.
GSM viedmodulis nosūta sms paziņojumu lietotājam un piegādātājam par mainījušos gāzes daudzumu iekārtā. Gāzei beidzoties vienā balonu grupā, tas brīdina lietotāju un gāzes piegādātāju, nosūtot SMS paziņojumu. Automātiskais gāzes kontroles regulators pārslēdz un palaiž gāzi no otrās balonu grupas. Kamēr gāze tiek izmantota no otrās balonu grupas, SAURIDA darbinieki nomaina tukšos balonus pret pilniem. Tā tiek garantēts nepārtraukts gāzes iekārtu darbības process.Kompaktais un ārā ērti ierīkojamais gāzes piegādes skapis būs lieliski novietojams pie jūsu ēkas sienas, pat uz neliela laukuma uz cietas pamatnes.
Gāzes noplūdes detektors, esot gāzes noplūdei, nosūta signālu uz automātisko pretspara vārstuli, kas aptur gāzes piegādi. Pateicoties detektoram tiek garantēta drošība no nevēlamas gāzes noplūdes. Optiskā-akustiskā 2 līmeņu signalizācija, 1 relejs (NO-COM-NC), ierindota otrajā līmenī (40$ ASR), test (izmēģinājuma) režīms, rūpnīcas kalibrēšana 20%/40% ASR. Ierīce reģistrēta Lietuvas mēriekārtu reģistrā.
Pretspara vārstulis, esot avārijas situācijai, aptur gāzes piegādi. Signālu par gāzes noplūdi nosūta gāzes noplūdes detektors. Vārstulis aizveras, saņemot barošanas sprieguma impulsu no gāzes noplūdes detektora, kā arī aizver gāzes tecēšanu gāztecē. Vārstuli nedrīkst atvērt tik ilgi, kamēr netiek likvidēts iemesls, kura dēļ vārstulis aizvēries. Likvidējot iemeslu, vārstulis jāatver manuāli.
Pretspara vārstulis, esot avārijas situācijai, aptur gāzes piegādi. Signālu par gāzes noplūdi nosūta gāzes noplūdes detektors. Augstākā līmeņa kondensācijas gāzes apkures katls paredzēts apkurei un karstā ūdens sagatavošanai, katlam pievienojot karstā ūdens sagatavošanas tilpni. Unikāls dizains ar augstas kvalitātes stikla virsmu un skārienjutīgu ekrānu. Augstas kvalitātes alumīnija un silīcija sakausējuma siltummainis. Enerģijas patēriņa efektivitātes klase A. Lietderības koeficients – 109% Bosch Condens 9 ļauj ietaupīt pat līdz 50% gāzes patēriņa, salīdzinot ar citiem gāzes katliem.
Augsta līmeņa kondensācijas gāzes apkures katls paredzēts apkurei un karstā ūdens sagatavošanai. Momentāla karstā ūdens sagatavošanas funkcija vai karstā ūdens sagatavošana, pievienojot karstā ūdens tilpni. Moderns dizains ar augstas kvalitātes stikla virsmu. Katlam ir unikāls pārvaldes un bojājumu diagnostikas modulis. Ir iespēja pārvaldīt ārējo apkures sūkni. Alumīnija un silīcija sakausējuma siltummainis.
Izvēlieties gāzes apkures tehnoloģiju, kas pielāgojas jūsu dzīves ritmam. Izveidojiet savās mājās diennakts vai pat mēneša apkures temperatūras režīmus ar stundu precizitāti. Pārvaldes programmu tālrunī bez maksas varat lejupielādēt “Apple” vai “Android” veikalā. Pārvaldītājā integrēts bezvadu Wi-Fi. Skārienjutīgs ekrāns. Iekštelpu un karstā ūdens temperatūras programmēšana. Pašrocīgas mācīšanās režīms, saskaņā ar jūsu dzīves veidu. Patērētās enerģijas vēstures atskaites. Āra un iekštelpu esošās temperatūras datu novērošana. Enerģijas patēriņa rādītāji. Izmantojot pārvaldītāju, varat ietaupīt līdz 30% degvielas patēriņa.
Āra temperatūras sensors sūta gāzes katlam informāciju par esošo āra temperatūru. Izmantojot automātiskās temperatūras pārvaldes iekārtas, jums vien jāizvēlas vēlamā iekštelpu temperatūra, bet, pateicoties āra sensoram, katls automātiski saregulēs siltuma daudzumu, kur nepieciešams saražot.
Ūdens tilpnes sildītāja temperatūras sensors jāpievieno ūdens sildītājam (ūdens sildītājs neietilpst komplektācijā). Sensors automātiski sūta datus gāzes katlam par esošo ūdens temperatūru ūdens sildītājā. Pateicoties sensoram, pastāvīgi tiek uzturēta jūsu paredzētā ūdens temperatūra.
Teleskopa tipa gaisa / gāzes izmešu caurule / skurstenis ar aizsardzību pret vēju. Divkāršas iedarbības skurstenis, kas veic gaisa padeves degšanas kamerā un gāzes izmešu izvadīšanas funkciju. Pateicoties teleskopa tipa skurstenim, jūs varat viegli regulēt tā garumu.

Atrod Sev
 Piemērotu Variantu

Gāzes apkures sistēma paredzēta dzīvojamo ēku apkurei un karstā ūdens sagatavošanai.
Ņemot vērā savas dzīvojamās ēkas apsildāmo platību, izvēlieties sev piemērotu gāzes apkures sistēmu.
Ņemot vērā savas dzīvojamās mājas kvadratūru, izvēlieties un piespiediet uz zemāk esošā attēla.

Saņemiet piedāvājumu


    Es piekrītu privātuma politiku